Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Zrnka… tímto děkuji A-SISI ještě jednou za pomoc při vymýšlení názvu této rubriky. Sama bych to nedala.

K obsahu: chtěla jsem flek, kam bych mohla nacpat velmi podařené i velmi nepodařené kousky, části, začátky, prostředky a konce povídek, které by bývaly byly kapitolové, kdyby vznikly. Které rozhodně nejsou jednorázovou záležitostí a tudíž uzavřeným celkem, kterých mi nicméně bylo líto… vyhodit je.

Spousta alternativních realit, spousta slashe (nikoli explicitního, kam až vidím) a spousta výplodů fantazie, co by kdyby.

Zrnka

Doporučuji si pročíst kapitolu Náhodně vyslechnutá jasnovidka z PDK. Nebo aspoň str. 447 až po konec… (kapitoly!)

 

Ehm, pokyn zněl: “Mám jednu radu: DEJ TO NA STRÁNKY :-) Pokud možno to, co jsem ti poslala opravené zpátky. Dneska. Ať mají čtenáři radost;-)” Šárka
Čímž za prvé děkuji Šárce za opravení textu (z její chvály mám pocit, jako bych se zlepšovala či co), za druhé vítám přibyvší (správnost přechodníku neřešte) čtenáře – a komentující, z nichž máme obě pekelnou radost, za třetí Šárce, že mi tohle rozkázala. (Asi už viděla mou přepracovanost a neschopnost udržet text, který jsem napsala a poslala, to když jsem jí přesto, že mi ona Duel přeposílala opravený, poslala já znova mail s Duelem, který jsem uviděla v rozepsaných e-mailech. Ano, Šárko, skutečně jsem zazmatkovala, takže díky Ti za povel!)

A vrrr, jestli nebude kapitola do měsíce hotová. :D Ne, dělám si srandu (dva týdny by měly stačit :D :D).

 

As nota: Některé věci trvají delší čas. Například strávit pár faktů, nechat je uležet a něco si rozmyslet. Někdy ani nedojdete k řešení (což se u mne stává pravidlem), to ale neznamená, že čas strávený nad rozjímáním nebyl užitečný.

Já i Šárka – testla jsem si ji, raději se neptejte (Šárko, omlouvám se) – hodláme Duel dopsat. Někdy to zkrátka trvá déle. Takže… namažte si pod kolenama, cesta bude dlouhá a kostrbatá. (Aneb děkujeme za přízeň!)

Věnováno FT, pokud se mnou ještě neztratil trpělivost.

A ještě... jedno souvětí v této kapitole stvořila Assez, uhádnete, které to je? :D

Š.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one