Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


13.

Zase z bláta do louže.

Ne, že by mu to pro pocit bezpečí nepomohlo. Ano, cítil se poněkud bezpečněji, když s sebou neustále tahal tekutinu, která by mu v případě nouze pomohla. Jak se má ale tvářit na Snapea? Tak.. tak lidsky se ještě nezachoval. Před tímhle ho nevarovali. To ne. Ani Brumbál, ani Hermiona.

Co se stane, až přijdou do hodiny? Co až bude tázán? Jak se má s tímhle vším vypořádat? Jak je možné, že se některé věci odhalením pravdy ještě více zkomplikují? Neměl zdání.

 

 

 

Ředitel mohl nakrásno pozorovat jak Severuse, tak Harryho, aby mu to v konečném výsledku bylo k ničemu. Ani jeden z nich za ním nepřijdou, aby se pochlubili. Nebelvír a Zmijozel. Měli přece právo… Právo mládí. Ale je to prekérní a nezáviděníhodná situace. On s odstupem času mohl říct, jak vlajky kolejí blednou a blednou, až se stávají docela bílými, a rozdíly se smývají tak snadno, jak tomu je na tribunách, z kterých stovky, možná tisíce lidí sledují famfrpálové zápasy.

Mělo by ale smysl říkat jim to teď? Pochyboval. Hlavně proto, že to znal z vlastních zkušeností. Dokud se nespálil, nepochopil.

 

 

 

Dny ubíhaly. Harry stále nevěděl kam v hodinách lektvarů s očima. Severus stále předstíral, jako by se ten incident na věži neodehrál. A Brumbál byl stále jejich sekundantem. Harry byl vůči Ginny pořád poněkud odtažitý, Severus žil neustále sám a Albus neustále přecházel po pracovně v kruzích. Kruzích svých myšlenek a vzpomínek.

 

Snad by se nic nezměnilo na téhle podivné scenérii, pokud by nenastal velký den D. Romildin den. Ten den a ten osud, který si tak trochu pohrál s kartami všech aktérů. Co naplat. Pojďme se podívat na její pokus, který málem skončil smrtí. Jakpak by ne, když z lektvarů mívá pravidelně T.

Začalo to takhle….

27.06.2008 17:34:40
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one