Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9942"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hehe, my se k ní také rády vracímesmileysmiley
blond... jsem blond
moc pěkná povídka, musím říct, že je to asi jedna z mála, ke které se budu časem vracet;) těším se na pokračování:-D
Dark
Tebe vyhecuju a udělám si to sama, co? To známe.
Já vím, že můžu. Ty mě tady pořád tak ponoukáš, že se ti jednou podaří mě vyhecovat a udělat tosmiley
blond... jsem blond
Šárko, můžeš zasednout k editoru a šmrdlat se s tím dvě hodiny. Možná čtyři než přijdeš na to, jak to funguje. A můžeš z toho udělat něco, co bude vypadat hezky a navíc to bude efektivní. Klidně můžeš… přístup k tomu máš.

Kesíku, hrála jsem si s tím hodiny a zjistila, že manipulaci s komentáři skutečně neovládám ("novinka"). Díky za uvědomění o Wouwi. A vskutku - jako my všichni.

Skutečně na to nepečeme, tomu co děláme se říká aktivní tvůrčí činnost. A každá z nás má jinou pracovní dobu, různě dlouho dobu rozjezdu a dojezdu, různou intenzitu ponoření se do děje. A navíc - každá děláme něco úplně jiného a zabírá nám to diametrálně různý čas - díky tomu ony prodlevy. A sice jsme se o tom ještě nebavily, ale jak jsem kdysi řekla, v rámci možností se pokusíme Duel dokončit. Nejlépe obě. :) S tvůrčí krizí i s jinou, nebo bez ní/ich.

Děkujeme za komentáře…
To "evidentně na to nepečete" si připomeň, až si budeš chtít stěžovat, že konkrétně u Duelu dlouho nic nepřibylosmiley Nepečeme na to, ale aspoň já mám docela problémy pravidelně přidávatsmiley
blond... jsem blond
Teda to je rychlá reakce. Evidentně na to nepečete jako spoudta jiných ...to vám schvaluju. Assez vystihla jsi všechno co jsem měl na mysli. Bohužel jak na to nedokážu říct ale pokusím se to zjistit ju. Hmm jo Wouwi nemá stránku je jen šílenec do povídek. No asi jako my všichni. Tak přeju tvůrčího ducha a těším sesmiley
No, ty blešky v náhledu komentářů jsou docela hrozné...

A Kesíku, rády tě tu vidímesmiley
blond... jsem blond
Kesíku, třesu Ti rukou, já jsem tady ta za grafiku. :)

No… pokud míníš kapitoly, s těmi by být problém neměl. Pokud míníš náhled diskuzí, ten jsem udšělala malý schválně. Pokud míníš rozbalené komentáře - já vím. A až přijdu na to, jak je zvětšit, udělám to. :D Pokud míníš ještě něco jiného, jen se ozvi…

Má Wouwi stránku? Že bychom návštěvu i komentář i čtenáře oplatily?

Co do otázky, jak se to vyklube - to je velmi zajímavá otázka. :)
Ahojejky. Na tuhle stránku mě přivedla wouwi. Páni vy to ale napínáte. Nemůžu se dočkat jak se to vyklube. Moc hezky píšete, jen ta grafika je kapku na lupu. smiley
Řekla bych, že i staré. A vidím, že Ti to nedalo…
No toto, nové čtenářky? Jéééé! Vítejtesmiley
blond... jsem blond
Merline, kolik vás čte a proč o vás nic nevíme? :D
Slibuji, že přidáme, neboj, vážně není konec, jen prodlevy jsou dlouhé. :)
souhlasím s wouwi prosím další kapitolku. je to moc hezké a čím delší tím lepší.
Jé a bude pokráčko? Chtělo by to ještě nějakou tu zápletku a hrdinu jak má být. Ale budu vděčná za cokoli jen prosím přidejte kapču. Těším se.smiley
S layem jsem si hrála a dala to tak, ež byť to nesedí, je to širší. Já mám teda normální monitor a co to dělá na širokoúhlém, nevím. I když vlastně... ale ne, nevím.
To je divné, já mám také Firefox a nic takového se mi s písmem nikdy nestalo.

Ale zato mám podezření, že ten lay je dělaný na širokoúhlý formát. Doma i v práci se mi to na šířku nevejde, zatímco na mém vlastním mazlíkovi s širokoúhlým monitorem je všechno, jak má být.
blond... jsem blond
To je zvláštní - pokud to jde mně v IE a Šárce v FF, neměl by být problém ani u Tebe.
Firefox
Zkus mi to ještě poslat mailem - mně to tohle nedělá, tak opravdu nevím, jak by to mohlo vypadat. Mimochodem - jaký máš prohlížeč?
Písmo zvětšit umím, ale je to k ničemu. Otevřu stránku a je tam normál písmo, asi po minutě se stránka načte znova a zmenší písmo vše je normální jenom písmo je menší a tak ho zvětším a asi po minutě se stránka opět načte a písmo je opět mini, pokud to nechám mini tak to po minutě načte, ale zůstane to mini.
Já jsem se o té funkci poprvé dozvěděla ve škole... A věřím, že to není nic moc. Něco takového mi asi dělá DVD. No... zkrátka pochybné zvětšování...
Já jsem to objevila náhodou...A děti, vás opravdu nezajímá, které souvětí této kapitoly jsem ukradla Assezce?smiley
blond... jsem blond
Mně funguje, není to sice nic moc, ale na dočasné zvětšení textu to stačí.
blond... jsem blond
Ne největší, ale ano - je to to větší. A ano, může to dělat nastavení monitoru. A nemyl se - u nás žádné ctrl+ nefunguje.
Nebudu se ti v tom rýpat. Větší z těch dvou? Tak to malé písmo asi bude nastavením monitoru, v Brně se mi čte lépe. Koneckonců, vždycky tu je ještě crtl+ smiley
blond... jsem blond
Ale já větší nepoužívám nikde. Tohle je navíc to větší ze dvou možností, které používám. Ale jestli ho chceš ještě zvětšit - posluž si.
Assez, ještě můžeš všechno písmo troch zvětšit, myslím, že stěžovat si nebude nikdo a já bych si na to nemusela brát brýlesmiley
blond... jsem blond
Ft, ZMENŠÍ? S tím Ti asi nepomůžu - mně se ani nemění a ani nezmenšuje. Jak to jako vypadá? Nejlepší bude, pokud mi pošleš mailem ofocenou stránku - abych přímo viděla, co myslíš.

Další kapitola - pokusím se.
07.08.2009 22:22:31
Tereznik
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one