Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


3.

,,A-a-al-le p-p-p-pane p-profesore…‘‘ v očích strach, v ústech sucho.

,,Pane Pottere, pokud máte potřebu mi něco sdělit či si snad ještě stěžovat, měl byste přestat koktat…‘‘

,,N-ne…‘‘

,,Okamžitě,‘‘ profesorovi na rtech stále pohrával ten škodolibý úsměv, nyní byl doprovázen ruku v ruce ještě něčím dalším. To byl vztek. Náhlý, nečekaný, téměř neidentifikovatelný.

,,Ano pane,‘‘ na víc se nezmohl. Nohy ho zebaly, byl totiž oblečen jen v něčem tenkém do postele a to se rozhodně nehodilo do sklepení. Bylo mu jasné, že pokud tady bude trčet dalších několik hodin, chytí nějakou nepěknou kouzelnickou chřipku. Stejně tak si uvědomoval, že pokud odtud rychle nezmizí, bude mít daleko větší problémy. Nehledě na možnost Snapeova dohledu. Mohl by se z něj kdykoli pokusit vytáhnout, co tady vlastně pohledával. Zkusil něco, co se zdálo být jeho poslední šancí.

,,J-á tady nemohu zůstat, pane,‘‘ pohled raději upíral na polici za Snapeovými zády.

,,Vážně? A jaký že to máte důvod nevyhovět rozkazu vyučujícího, smím-li být tak smělý?‘‘

,,Pan ředitel mě již očekává,‘‘ odpověděl třaslavým hlasem.

,,V půl druhé ráno? Zajisté…‘‘ zpražil Pottera tak důkladným pohledem, jako by prozkoumával kvalitu tlustočerva. Ne snad, že by mu to věřil, jenže…

27.06.2008 17:31:34
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one