Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


4.

Jenže co kdyby to nějakou prokletou náhodou byla pravda? V nitru zuřil, ale nebyl by správný Zmijozel, smrtijed a špion, kdyby to na něm dokázal poznat někdo jako Potter. Jsou dvě možnosti. Buď té báchorce uvěří a Pottera pustí, nebo neuvěří a bude tak riskovat hněv ředitele, kdyby Potter nelhal. Musí se rozhodnout rychle, každou vteřinou ztrácel převahu, zatímco to drzé děcko nabývalo na jistotě. Jak nevinně se tváří!

“Dobře. Doprovodím vás k řediteli. Ale nemyslete si, že se vyhnete trestu. Ty stoly opravdu potřebují vydrhnout,” dodal zlomyslně a v duchu se ušklíbl.

Harry se nezmohl na odpor. Modlil se, aby ho Brumbál před Snapem podržel. V opačném případě mu odmlouvání ještě přitíží. A nejenže Nebelvír přijde o všechny body na deset let dopředu, ale Harry bude až do smrti dřít místo skřítků ve sklepení... Během těchto úvah se Snape otočil ke dveřím a vyšel ze sklepení. Černý plášť za ním působivě zavlál a Harrymu jako už tolikrát vytanula myšlenka: ‚Dělá to nevědomky nebo si to nacvičuje?‘ Snape z chodby něco zavrčel a Harry se vzpamatoval. Zhluboka se nadechl a vykročil za profesorem. Zimu už ani nevnímal, když kráčeli chodbami k ředitelně. Horečně se snažil vymyslet, jak se z téhle pasti dostat. Jenže najednou stáli před kamenným chrličem, který střežil vstup do Brumbálovy pracovny, a on na nic nepřišel. Vůbec na nic.

“Gumoví medvídci,” prozradil Snape chrliči a ten ustoupil z cesty.

27.06.2008 17:31:49
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one