Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9716"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
*už nemá ani sílu mlátit se do hlavy*

Niet za čo.smiley Vďaka za komentár.
Teda to je ale parchant!smileysmiley Z toho jsem ho fakt nepodezírala.

Teď je mi to dokonale jasné. Merline, stála jsem si na vedení... *snaží se být malá, menší, ještě menší...*
Já děkuji za Zrnko smiley
blond... jsem blond
Představa melounu hozeného z paneláku splnila svůj účel – otřásla jsem se. Efektní. - Fakt? Já se mírně pochechtávám. Ne že by to byla příjemná asociace, ale…

Pokud chceš můj názor, myslím, že ten zmetek od začátku věděl, že neumřou. Prostě Snape. Nebo ne že by to věděl, ale nemyslel si, že se to stane. Přemístění měl tak trochu naplánované. Ostatně – proč ne? Přece se jen tak nenechá zavraždit.

A co do polohy, ve které přistáli – opět si spíš myslím, že s vyražením dechu počítal a věděl, že on se z toho šoku dostane rychleji než Harry.

Šárko, výtečně – ano, Severus je oba přemístil. Prakticky těsně nad vodou, jak jen si troufl. Proto dopad do čehosi měkkého nebyl z výšky, ze které padali celou dobu, ale z výšky, ze které je přemístil. Jenže zafungovalo i cosi jako zrychlení – vyražený dech. Jak prosté.

Děěěkuji za komenty.
Já to tak ani nebrala.smiley
Není zač, jen tady ventiluji svoje domněnky, nebylo to myšleno jako oprava žáka od paní učitelkysmiley
blond... jsem blond
Však říkám, že mi něco uniká :-)

Přemístění mě nenapadlo - dávalo by smysl.

Já přemýšlela pouze v mezích - voda/zem.

Díky, Šárko, za opravení.
No nevím, Mariano, kdyby spadli do moře, těžko by se Severus nadechl něčeho jiného než vody. A slaná voda v plicích, to není o co stát... Navíc si myslím, že by se Assezka přece jen o vodě aspoň letmo zmínila, kdyby v ní přistáli. Mám podezření, že je oba Severus během pádu někam přemístil.
blond... jsem blond
Á, další Zrnko. Výtečně.

Harry, Severus a bezejmenní pronásledovatelé. A skok z útesu. Velmi zajímavé téma. A ještě zajímavěji zpracované. Opravdu si to zaslouží zveřejnění.

Představa melounu hozeného z paneláku splnila svůj účel – otřásla jsem se. Efektní.

Smíření se s blížící se smrtí ze strany Harryho – naopak mi přišlo, že Severus se snažil zachránit aspoň Harryho. Pochopila jsem to špatně?

Spadli do moře? To přepokládám, ale vyčíst se mi to nedaří. Pokud by přistáli na pevné ploše, nejspíš by to tak dobře nedopadlo... V tomhle jsem se tedy trochu ztratila.

Aspoň, že přežili oba. Čemuž jsem zpočátku ani věřit nechtěla.

Závěr perfektní - Snape se nikdy nezdržoval s tak hloupými a podřadnými lidskými potřebami, jako bylo prachobyčejné dýchání.

Asi mi něco uniklo, že? Doufám, že jsem si to neinterpretovala špatně a Sev to rozdýchal. A utekli.
19.08.2011 22:15:40
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one